אבן יהודה

אבן יהודה

ישוב כפרי עם איכות חיים גבוהה, בו הירוק הוא הצבע השלט, ושטחים נרחבים הם ריאות ירוקות. אנו מתגאים ביישוב שלנו, שהוא מהישוב הכפרים המטופחים והאסטטיים ביותר בארץ ומהווה פנינה של איכות ייחודיות בשרון.


קרא עוד
כיכר המייסדים

כיכר המייסדים

אבן יהודה נוסדה בחנוכה תרצ”ג (1932) על ידי אגודת ”בני בנימין” – אגודה של בני המושבות הראשונות שחיפשו לרכוש בכספם קרקע להתיישבות חדשה. שכנותינו הגדולות נתניה והרצליה, אשר גם הן הוקמו על ידי אגודת ”בני בנימין”, עלו על הקרקע לפנינו ואז נקנו האדמות עליה שוכנת כיום אבן-יהודה במטרה להקים מושבת הדרים.


קרא עוד
מרכז בן דרור לספורט

מרכז בן דרור לספורט

ישראל בן דרור (2006-1932) ספורטאי, מורה,מחנך ומאמן. יליד פתח תקווה, שהקים את ביתו באבן יהודה. שחקן מכבי פתח תקווה ונבחרת ישראל בכדורגל. התפרסם בזכות זריקת החוץ הארוכה שלו. היה מהמורים המיתולוגיים לחינוך גופני, בבי"ס בכר באבן יהודה ובבי"ס ביאליק בנתניה. חינך דורות של ספורטאים בענפי הספורט השונים. הקים את קייטנת "גבעת הילדים" באבן יהודה, היה ממייסדי מועדון הספורט במושבה. על פעילות והתנדבותו בקהילה זכה בפרסים ואותות הוקרה. "אם לעשות אז לעשות מכל הלב" היה אומר


קרא עוד
אליעזר בן יהודה

אליעזר בן יהודה

האגדה המקומית מספרת שאיתמר בן-אב”י הוזמן לטקס הנחת אבן בפינה ואמר בנאומו: בדרכי לכאן שקע האוטו בחולות, חיפשנו אבן לחלצו ולא מצאנו. רציתם לקרוא ליישובכם על שם אבי – אני אתן לכם אבן, אבן יהודה = א. בן-יהודה. וכך היה.


קרא עוד
חיילינו - אנחנו מאחוריכם

חיילינו - אנחנו מאחוריכם

שילוט שהוצב בכניסה לאבן יהודה מכיוון הדסים - המושבה מאוחדת, ועומדת מאחורי צבא הגנה לישראל


קרא עוד

חדשות

עצור

דיון פתוח על ביה"ס החדש בעמוד הפייסבוק הרשמי של המושבה

שלום לכולם, שימו לב
ביום ראשון הבא 15.6 בין השעות 17:00-18:00 , תתקיים בדף זה "דלת פתוחה" בנושא הבית ספר החדש והשיבוצים לכיתה א'.

בשעה 17:00 בדיוק נעלה פוסט ובו מירב הפרטים על בית הספר החדש. 
בשעה זו יענה לכל שאלותיכם, מר צבי לירז, אשר מוביל את המהלך הפדגוגי הכולל באבן יהודה וגישת המעו"ף ,מומחה בפיתוח ויישום גישות הוראה חדשניות המשלבות טכנולוגיה, עוסק יותר מ 25 שנים בפיתוח מקצועי של מורים ובייזום למידה קונסטרוקטוביסטית, תחומית ורב תחומית.

מר צבי לירז יענה לשאלות כלליות הנוגעות לכולם. שאלות פרטניות ימשיכו להיות מטופלות מול אגף החינוך. עד אז, תוכלו כבר עכשיו, לכתוב את שאלותיכם בפוסט זה, וביום ראשון כולן תקבלנה מענה.

מצפים לראותכם

 

למעבר לעמוד הפייסבוק הרשמי של המועצהספריה
סביום
מוקד עירוני
מתנ"ס
הרשמה
עבור לתוכן העמוד