תקציב 2016

 

ברוב של 10 בעד וללא מתנגדים, אישרה השבוע, מליאת המועצה המקומית אבן יהודה, את הצעת התקציב לשנת 2016, התקציב הגדול בתולדות היישוב. סך התקציב לשנה הקרובה 75,100,000 ₪, חמישה מיליון ₪ יותר מתקציב השנה שעברה. עיקרי התקציב, תוספות לחינוך, השקעות בפיתוח ושדרוג תשתיות, הפניית משאבים לשיפור חזות המושבה ושיפור השירות לתושב. בנוסף, אישרו חברי המליאה את תקציב הפיתוח לשלוש השנים הבאות שעומד על סף 184,445,000 ₪ הכולל את בניית שלב ב' של בית חינוך הראשונים, השקעות בבתי הספר וגני הילדים, בניית גני ילדים נוספים, המשך פיתוח ושדרוג תשתיות, כבישים, מדרכות, כיכרות, פיתוח מתחמים, הקמת גני משחקים וגנים ציבוריים ופרויקטים רבים נוספים . 

 

תקציב המועצה החדש הוכן על ידי ראש המועצה, אבי הררי, ביחד עם סגני ראש המועצה,  הצוות המקצועי וחברי הקואליציה. שיתוף הפעולה הפורה בין כל הגורמים, תרם להכנת תקציב מאוזן ובו משאבים מוגדלים לפעילות ועשייה רבה למען התושבים. 

 

ראש המועצה, אבי הררי, ציין בפתיחת הישיבה, כי כל חברי מליאת המועצה החברים בקואליציה היציבה והאחראית שבאבן יהודה היו שותפים מלאים בהכנת התקציב וכמובן כפי שלקחו חלק ותרמו לפיתוח, לקידום והפיכת המושבה לישוב האיכותי ביותר באזור השרון כך גם בשנה הקרובה יהיו שותפים מלאים במשימות וביעדים החשובים שעומדים לפנינו. 

 

תקציב המועצה מבטא את מדיניות ראש המועצה וחברי המליאה בכל התחומים. תקציב החינוך זוכה להגדלה משמעותית בכל שנה באבן יהודה. החינוך מעל הכול ובראש סדר העדיפויות לא רק כסיסמה אלא כמדיניות ולכן תקציב החינוך השנה יהיה 26,692,000 גבוה בשני מיליון ש"ח מהשנה שעברה. לתקציב זה ניתן להוסיף 1,5000,000 ₪ השקעות בשיפוצי קיץ, השקעות בתכנים פדגוגיים שאינם במסגרת תוכנית הלימודים של משרד החינוך, בניית כיתות מתוקשבות ועוד נושאים רבים נוספים. 

 

לסכומים אלה ניתן להוסיף את התוספת התקציבית הנוספת לחינוך הבלתי פורמלי, המתנ"ס ותחום הנוער כ-  2,430,000 ₪. תוספות נוספות משמעותיות בתקציב ניתן לראות בסעיפי איכות החיים והסביבה, חזות המושבה, טאוט רחובות, ניקיון ופינוי האשפה  שמסתכמים        בכ- 10,000,000 ₪.  

 

ראש המועצה, אבי הררי:" חברי מליאת המועצה אישור את תקציב 2016 פה אחד וללא מתנגדים. אני מבקש להודות לסגני ראש המועצה, לחברי מליאת המועצה ולגזבר המועצה, אשר שמע על העזרה בהכנת התקציב. אני וחברי למליאת המועצה נמשיך לפעול למען רווחת התושבים והמשך קידום ופיתוח המושבה היפה שלנו. השנה נמשיך בבניית שלב ב' של בית חינוך הראשונים, נמשיך בפיתוח ושדרוג התשתיות במתחמים נוספים, נרחיב את הפעילות והעשייה במתנ"ס, נשקיע בחזות המושבה וכמובן בשיפור ושדרוג השירות לתושב. תודה לכל עובדי המועצה והמתנ"ס על השקעתם הרבה למען התושבים".  

 

 

 

ספריה
סביום
מוקד עירוני
מתנ"ס
הרשמה
עבור לתוכן העמוד